Viewing 15 posts - 301 through 315 (of 325 total)
  • Author
    Posts
  • #8667
    Soare Liviu
    Participant

    In blocul 4 din Sergent Ilie Petre nr 86 nu este apă la această oră, 07:10. Nu este niciun anunț care sa anunțe întreruperea.
    As vrea să știu de ce se întâmplă asta.

    Liviu Soare
    Bloc 4

    #8668

    In blocul 3 din Sergent Ilie Petre nu curge apa la ora 12:42, nu este niciun anunț și nu știm ce se întâmpla. Dacă se poate sa ne lămurească cineva
    Purcaru Bianca
    Bloc 3

    #8669
    Nita Constantin
    Participant

    In bloc 4 din Sg. Ilie Petre nr. 84, nu curge apa la ora 13:05, nu am vazut nici un anunt in acest sens la avizier.

    #8671
    Anonymous
    Inactive

    Buna seara!
    Bariera blocurilor de pe Rezervelor 54, cea de la intrarea din strada rezervelor nu mai funcționează. Este permanent deschisă.
    Va rog sa acționați pentru remedierea problemei.

    #8672

    Buna ziua,

    Pe strada Tineretului numarul 13, bloc 2, etajul 2, s-a strixat lampa de iluminare hol. Am tot schimbat noi becurile, insa o perioada a mers nom stop si le ardea. Acum nu mai functioneaza deloc. Va rog sa trimiteti pe cineva sa o schimbe.

    #8673
    Naca Petrica
    Participant

    Bună ziua,

    Va rog frumos sa rezolvati cumva problema accesului auto si a locurilor de parcare pe rezervor 89, deoarece multi vin cu mașini de firmă, in condițiile in care au mașini personale parcate si mai sunt si vecini de la alti dezvoltatori, care parcheaza in curtea de pe rezervor 89.
    Un locatar are firma de termopane si tine mai multe masini parcate.
    Este parcare de reședință, nu de firma.
    Un cod la bariera de acces ar fi indicat.
    Eventual sa distribuim locurile,cumva, dupa fiecare apartament in parte.
    Asa nu se mai poate.
    Mersi mult pentru înțelegere.

    #8674
    Papuc Sergiu Mirel
    Participant

    Bună ziua,

    Vreau sa reclam nefuncțională tastatura interfon de la Bloc 2, Strada Rezervelor Nr 62.
    Tastele nu actionează corespunzător, tasta 1 este complet nefuncțională.

    Cu stimă.

    #8675
    Costache Dragos
    Participant

    Buna ziua! rezervelor numarul 60 bloc 2: lipsesc multe becuri pe scara.

    #8676
    Costache Dragos
    Participant

    Buna ziua! rezervelor numarul 60 bloc 2: in parcarea blocului sunt cel putin doua autovehicule abndonate, fara numere de inmatriculare. Unul in fata blocului iar altul in partea din dreapta-spate…

    #8678
    Chivu Gabriela
    Participant

    Calcul gresit intretinere luna oct., Rezervelor 89, bl.2. Ap.41 (suma restanta pe care mi-ati inclus-o in factura, respevtiv 151 lei, a fost platita online pe 25 sept). Va rog sa verificati si sa retrimiteti suma corecta.

    #8684
    Florica ion
    Participant

    Buna dimineata
    Va rog sa modificati index apometru fiindca apare gresit index nr.31.Ultima luna a fost 301 iar acuma este tot acelasi index.
    Str. Tineretului nr.13 bl.3 sc.1 et.2 ap.46.
    Va multumesc pentru intelegere.
    Cu respect.
    Florica .

    #8686
    Drăgan Daniela
    Participant

    Buna ziua,
    Sunt locatara în blocul 1, str.Sergent Ilie Petre nr. 84, vă rog pe viitor cand puneti un afis la intrare , sa semnati ceea ce transmiteti .
    Sa stim si noi locatarii din partea cui a venit anuntul.
    Cu privire la anuntul in care solicitati ca pe data de 12.12.2023, locatarii blocului sa vina cu cartelele vechi pana la ora 20, doresc sa stiu, cei care nu pot ajunge ce fac, avand in vedere ca anuntul a fost transmis de pe o zi pe alta ?
    Si nu uitat, pe ceea ce transmitei puneti macar antetul firmei dvs.
    Daniela D

    #8687

    Bună ziua.
    Rog verificați senzorul de la bariera de întrare dinspre Ilie Petre deoarece nu funcționează la acționarea din telecomanda.
    Strada Tineretului 19.
    La cea dinspre Tineretului funcționează deci nu are probleme telecomanda.
    Va mulțumesc.
    Zi frumoasă.

    #8689
    Sima Marin
    Participant

    În lipsa unui mesaj afișat la avizierele blocurilor sau pe site-ul oficial, care se impunea să fie transmis din partea conducerii asocistiei MRA,imi permit să vă urez un sincer La mulți ani sănătoși,fericiți și binecuvântați tuturor proprietarilor și chiriașilor Asociației MRA.
    Cu deosebit respect!
    Cenzor la Asociația MRA nr.13
    Sima Marin

    #8692
    STRINU HORIA
    Participant

    Bună ziua! La blocul 1, etaj 4 nu funcționează 2 becuri. Acestea sunt situate pe mijloc. Va rog să trimiteți pe cineva să remedieze problema.

Viewing 15 posts - 301 through 315 (of 325 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.